ДСНС ліквідовувує наслідки негоди у столиці

За останні кілька годин рятувальники столиці залучались до ліквідації  наслідків негоди у двох районах міста.  Про це повідомляє 21 квітня ДСНС у Києві.

"Солом'янський район: о 10:25 на вулиці Генерала Геннадія Воробйова сталося падіння дерева на два автомобілі. Рятувальники оперативно вивільнили автомобілі з використанням бензопили. Печерський район: о 10:36 надійшла інформація про падіння дерева на вулиці Бастіонній. Рятувальники швидко очистили проїжджу частину". - йдеться у повідомленні. 

На щастя, ніхто не постраждав. 

Громадян просять бути пильними. У разі надзвичайної ситуації телефонувати за номером 101.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті