Дружина Медведчука Оксана Марченко відкрила в Росії кіностудію

 

Дружина колишнього депутата від забороненої ОПЗЖ і кума путіна Медведчука Оксана Марченко відкрила в Росії кіностудію. Про це 8 березня повідомляє ТГК Brief.

"Її директором став колишній продюсер шоу "Україна шукає таланти". Згідно з даними з реєстру юросіб Росії, восени 2023 року було зареєстровано компанію "Вервица Фильм", профіль діяльності - виробництво кінофільмів, відеофільмів телевізійних програм, а в лютому 2024 року компанія зареєструвала поки що не активний домен vervica-film.ru", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що засновниками компанії є російське АТ "Ренесанс" (99,99%) і громадянин Росії Басманов Олексій Сергійович (0,01%). Віктор Медведчук вказував у своїй декларації, що бенефіціарним власником АТ "Ренесанс" є його дружина Оксана Марченко. Ця ж компанія досі фігурує серед засновників інших структур подружжя в Росії, зокрема, в нафтовидобувній компанії "НЗНП Трейд", що освоює Гавриківське родовище в Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Як повідомлялося, обвинувачений в Україні в державній зраді Медведчук, який мешкає в Москві, намагається повернути українське громадянство і депутатський мандат, а також скасувати запроваджені проти нього санкції.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті