Дрони, що летіли на Москву, були направлені на будинки російських розвідників - ЗМІ

30 травня вранці внаслідок атаки БПЛА на Москву в кількох будівлях були зафіксовані пошкодження - у цих будинках, імовірно, живуть, офіцери розвідки РФ. Про це із посиланням на високопосадовця США та співробітника Конгресу повідомляє телеканал NBC News, інформує Цензор.НЕТ.

"Удари безпілотників були спрямовані на те, що вважається московськими резиденціями офіцерів російської розвідки. За даними компанії Strider Technologies, щонайменше один з житлових будинків, які постраждали від ударів безпілотників, пов'язаний зі службою зовнішньої розвідки Росії", - йдеться в повідомленні.

Водночас невідомо, чи було пошкоджено квартиру будь-кого з офіцерів розвідки або поранено її співробітників.

"Це не був випадковий напад на багате передмістя. Цей удар потрапляє в саме серце елементів психологічної війни в російсько-українському конфлікті, яка вперше досягає московських кварталів",  - сказав Ерік Левеск, операційний директор і співзасновник Strider.Technologies.  

Як повідомлялося, вранці 30 травня Москва зазнала масованого нальоту безпілотників. Три дрони влучили в житлові будинки.

 

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті