Дрони СБУ атакували "виборчу дільницю" росіян в окупованій Благовіщенці на Запоріжжі – ЗМІ

Три дрони-камікадзе Служби безпеки України завдали удару по "виборчій дільниці" в окупованій Благовіщенці Запорізької області, де зберігалися "бюлетені". Про це 13 вересня повідомляє "Укрінформ", посилаючись на джерела в СБУ.

"Під час незаконних рашистських псевдовиборів у тимчасово окупованій Благовіщенці Запорізької області три дрони-камікадзе атакували "виборчу дільницю", де зберігалися вже заповнені бюлетені. Цю “бавовну” окупантам влаштувала СБУ", - сказали співрозмовники.

За їхніми словами, загарбники протягом 10 днів під час віддаленого “голосування” звозили на "дільницю" бюлетені з усіх населених пунктів Благовіщенської ОТГ (Благовіщенка, Іванівка, Новодніпровка).

За даними джерел у спецслужбі, після трьох ранкових влучань "виборча дільниця" так і не запрацювала, а заповнені під дулами автоматів бюлетені були пошкоджені.

"Інформація про вибухи на цій дільниці змусила неабияк понервувати "членів" інших виборчих дільниць у цьому районі", - зазначили у СБУ.

Водночас низка Телеграм-каналів опублікувала відео влучання у "виборчу дільницю", зняте з дрона.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті