Досвід спрощених дозволів на будівництво, обкатаний на окупованих РФ територіях України, може бути поширений на всю Росію

Спрощені норми регулювання будівництва, що застосовуються на захоплених РФ територіях України, у майбутньому можуть поширити на всю Росію. Про це повідомив міністр будівництва та житлово-комунального господарства РФ Ірек Файзуллін, - пишуть ЗМІ окупованого Донбасу. 

Він нагадав, що на ТОТ "введено особливості регулювання будівництва". 

"Усі адміністративні процедури для будівництва можна пройти на півроку швидше, ніж у решті країни. Наприклад, для отримання дозволу на будівництво зазвичай необхідно 14 документів, а для дозволу на введення - сім. На території нових регіонів РФ (окупованих територій України - "ОстроВ") для цих цілей необхідно буде подати всього по п'ять документів", - сподівається міністр на істотне зменшення кількості дозвільних документів.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті