Доступне житло єОселя: два банки приєдналися до програми

Державні банки ПриватБанк та Ощадбанк стали учасниками нової держпрограми доступного житла єОселя, яка запрацювала у додатку Дія у тестовому режимі, - повідомляє "НВ".


За вказаною програмою клієнти банків можуть купити житло з початковим внеском від 30% для ПриватБанку та 20% для Ощадбанку, з кредитуванням від 1 до 20 років під 3% річних.

Учасниками програми у 2022 році можуть стати військові, правоохоронці, медики, освітяни та науковці.

Очікується, що масовий запуск програми відбудеться у другій половині жовтня. Тоді скористатися послугою можна буде у мобільному додатку Дія, а подати заявку стане можливим у кілька кліків.

Як повідомлялося, уряд України вже з жовтня дасть старт оновленій під потреби воєнного часу програмі пільгового іпотечного кредитування.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті