«Доступні кредити 5-7-9%» відтепер працюють і для підприємців із територій можливих бойових дій і деокупованих територій

Кабінет міністрів України дозволив підприємцям із територій можливих бойових дій і деокупованих територій брати участь у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Зазначається, що така ініціатива була розроблена Мінреінтеграції задля фінансової підтримки підприємств та економічного відновлення постраждалих регіонів. Програма спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

В межах програми діють три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту): 

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн гривень і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень;- 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

За період дії воєнного стану в межах програми видано майже 24 тисячі пільгових кредитів на загальну суму понад 95 млрд гривень. 

Доступ до програми бізнесу зі звільнених регіонів і територій можливих бойових дій сприятиме їх економічному відродженню і що важливо – працевлаштуванню внутрішніх переселенців і місцевих жителів, - зазначили у міністерстві.

З умовами участі у програмі можна ознайомитись за посиланням

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті