«Доступні кредити 5-7-9%» відтепер працюють і для підприємців із територій можливих бойових дій і деокупованих територій

Кабінет міністрів України дозволив підприємцям із територій можливих бойових дій і деокупованих територій брати участь у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Зазначається, що така ініціатива була розроблена Мінреінтеграції задля фінансової підтримки підприємств та економічного відновлення постраждалих регіонів. Програма спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

В межах програми діють три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту): 

- 5% річних – якщо виручка до 25 млн гривень і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;- 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн гривень;- 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн гривень.

За період дії воєнного стану в межах програми видано майже 24 тисячі пільгових кредитів на загальну суму понад 95 млрд гривень. 

Доступ до програми бізнесу зі звільнених регіонів і територій можливих бойових дій сприятиме їх економічному відродженню і що важливо – працевлаштуванню внутрішніх переселенців і місцевих жителів, - зазначили у міністерстві.

З умовами участі у програмі можна ознайомитись за посиланням

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті