Дорогу в центрі окупованого Луганська перекрили на 4 дні нібито "через дорожні роботи"

У Луганську, окупованому з 2014 року, перекрили дорогу в центрі міста щонайменше на 4 дні, пояснивши це "дорожніми роботами". Про це пишуть окупаційні ЗМІ 19 липня.

"Управління ДАІ МВС по ЛНР попередило про обмеження руху вулицею Радянська в Луганську з 19 до 23 липня", - сказано в повідомленні.

Водночас водіїв закликали "...бути гранично уважними та обережними, неухильно дотримуватися правил, передбачених тимчасовими дорожніми знаками".

Раніше повідомлялося, що в окупованому Лутугинському районі на Луганщині на трасі загорівся шкільний автобус, у якому перебували 20 дітей і троє дорослих.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті