"Доріг немає, ліків немає, життя немає". Російське ТБ уже не приховує, що отримала Донецька область після 10 років окупації

"Після приходу російської влади жителі Донецької області раптом виявилися звільнені від життя. Україна не контролює район уже 10 років, а Росія подарувала жителям такі ж умови життя, як зазвичай живе їхня країна - без доріг і медицини". Так Телеграм-канал "Соловьиный Помёт" прокоментував відеосюжет російського ТБ з окупованого Старобешівського району.

"Чого вони скаржаться? Доведеться просто звикати. У руzzком світі це буденність", - додає Телеграм-канал. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті