Донецький "Шахтар" офіційно розірвав контракт із букмекером Parimatch, проти якого ввели санкції

Футбольний клуб "Шахтар" офіційно припинив співпрацю з букмекерською компанією Parimatch. Про це 12 березня повідомляється на офіційному сайті донеччан.

"У зв'язку з оприлюдненням Указу Президента України № 145/2023 "Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 березня 2023 року" Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" ФК "Шахтар" заявляє про припинення співпраці з титульним партнером клубу компанією Parimatch", - повідомили представники клубу.

Таке рішення у клубі ухвалили після того, як Україна ввела санкції проти російських букмекерів на термін 50 років.

Зазначимо, що лого Parimatch було присутнім на футболках "Шахтаря" під час матчів чемпіонату України. У єврокубках "гірники" грають із логотипом "SCM" на грудях.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що "гірники" оперативно прибрали логотипи цієї букмекерської компанії з офіційного сайту та із соцмереж.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті