Донецький політолог-колабораціоніст запропонував запитувати у кандидатів на виборах чи визнають вони окуповані області України російськими

 Колишній викладач Донецького національного університету Кирило Черкашин, який нині працює на окупантів у клоні українського вишу, пропонує перевіряти лідерів партії та кандидатів на виборах на предмет "патріотизму".

За його словами, політична система Росії має стати "патріотичною і конкурентною".

Черкашин пропонує запитувати у членів партій або кандидатів на виборах, "чи визнають вони нові кордони Росії". 

"Якщо партія і кандидат сумніваються, то вони не реєструються. Ті, хто визнають - беруть участь у політичному процесі і борються між собою", - запропонував колабораціоніст, який захистив кандидатську дисертацію з політології в Україні.

Яким чином буде оцінюватися щирість відповіді про "патріотизм" і чи буде використовуватися детектор брехні товариш Черкашин не прояснив.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.06.2025
09:52

Як отримати компенсації за майно, знищене внаслідок бойових дій: роз’яснення юристок, частина 1

Треба прийняти як факт, що отримати компенсацію за житло й іншу нерухомість для мешканців ВСІЄЇ території Луганщини, значної частини Донеччини та безлічі інших територій України зараз неможливо в принципі.
Світ
25.06.2025
08:19

«Чому б не оголосити «закритою зоною» все чорноморське узбережжя?». Російські ЗМІ про Україну

Війна в Україні перестає бути «локальною кризою» і все більше трансформується в довгострокову геостратегічну реальність, в якій Чорне море - це не тил, а фронт.
Країна
24.06.2025
10:04

"Путін хоче, щоб Україна сама ініціювала капітуляційний сценарій" — К. Матвієнко про імітацію переговорів

Фактично ніхто у світі зараз не тисне на нього з вимогою хоча б припинити вогонь та зупинити вбивства українців – от він і намагається цю тему прибрати з поля уваги.
Всі статті