Донецькі рятувальники евакуюють населення з Краматорського району та підвозять воду в населені пункти (ФОТО)

Співробітники ГУ ДСНС на Донеччині протягом останньої доби продовжили евакуацію мешканців Краматорського району. Про це повідомляється в Телеграм-каналі МВС України 4 серпня.

"Протягом доби евакуйовано 6 осіб із смт Райгородок Краматорського району, – сказано в повідомленні. – Загалом з 24 лютого 2022 року з населених пунктів Донецької та Луганської областей співробітниками ДСНС евакуйовано 9573 осіб".

Крім того, уточнюється, що рятувальники за добу підвезли 80 кубів технічної води та 70 кубів питної у містах Слов’янськ, Костянтинівка, Дружківка та Торецьк.

Підкреслюється, що з цією метою від Головного управління залучалось 23 співробітника особового складу та 6 одиниць техніки.

Також повідомляється, що рятувальниками за останню добу озвантажено 28 тонн гуманітарного вантажу у населених пунктах Новоселівка Перша, Галицинівка, Крива Лука, Каленики та Бахмут. З цією метою від Головного управління залучалось 37 працівників особового складу та 3 одиниці техніки.

Раніше повідомлялось, що у Покровській громаді на Донеччині мешканці отримуватимуть воду за графіком.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті