Донецькі журналістки стали переможницями конкурсу «Честь Професії»

Дві журналістки з Донецької області стали переможцями конкурсу «Честь Професії», організованому «Агентством АБО». У номінації «Найкраща публіцистика» перемогла Гаяне Авакян із матеріалом-екскурсії Бахмутом для The Atlantic. «Я ношу своє місто в собі, тому що Росія його знищила. Я б хотіла для кожного з вас провести екскурсію своїм українським Бахмутом, але тепер можу це робити тільки через свої спогади", - розповіла вона.

Спеціальний приз «Найкраща публіцистика в локальному медіа» отримала Ганна Курцановська, авторка спецпроєкту «Оленівка. Їх убили, бо не змогли перемогти на полі бою».

«Я присвячую цю нагороду всім родинам, які не дочекаються з полону своїх рідних, на жаль», - такими словами закінчила свою «тронну» промову Анна.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті