Донецька ОВА скасувала дві закупівлі за бюджетні кошти у Добропільській громаді

Дві публічні закупівлі, заплановані Добропільською міською військовою адміністрацією, скасовані після перевірки активістами групи «Прозорість та підзвітність». Про це під час засідання робочої групи повідомив заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко.

Виділення бюджетних грошей скасували через порушення, які виявили у документації.

«У документах були невірно вказані предмети закупівель. За результатами спільної роботи, бюджетні кошти не були виділені, закупівлі скасовані, а документація направлена на доопрацювання», - зазначив заступник очільника області.

Він не уточнив, про які самі закупівлі йде мова, однак зазначив, що робоча група «Прозорість та підзвітність» щотижня буде розглядати закупівлі, проведені громадами області.

Як повідомлялося, на Донеччині скасували майже 400-мільйонний тендер на капремонт дороги, що проходить окупованою територією.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті