Донецька ОВА: Погіршення погоди не стане несподіванкою чи невирішуваною проблемою

В цілому Донеччина ретельно підготувалася до зимового сезону, тому нинішнє погіршення погоди не стане несподіванкою чи невирішуваною проблемою. Про це ввечері 24 лисопада Донецька обласна військова адміністрація повідомляє у Телеграм.

Про готовність країни до складних погодних умов йшлося на онлайновому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконувача обов’язків голови ДСНС України Володимира Демчука.

Найближчі декілька днів по  Україні спостерігатиметься погіршення погоди, а це означає, що зростають ризики надзвичайних ситуацій та аварій.

Зазначається, що Донеччина готова до погодних викликів. Зокрема, на енергетичних об’єктах 45  бригад готові ліквідувати наслідки будь-яких неполадок. Однак на екстрені випадки 315 об’єктів критичної інфраструктури забезпечені генераторами різної потужності.

Крім того, важлива складова - безпека на дорогах. На території області працюють 105 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, закупиллено вже 12,8 тис тонн посипального матеріалу, щоб зменшити ризики під час ожеледиці, йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті