Донецьк під обстрілом: повідомляють про осколки снарядів біля "Донбас Арени", райони міста без електрики

В окупованому Донецьку сьогодні вдень, 15 травня, повідомляють про кілька обстрілів у різних районах міста, зокрема в центрі. Про це повідомив "мер" Олексій Кулемзін і пишуть у місцевих пабліках.

Так, у соцмережах з'явилося фото "осколків у районі "Донбас Арени"".

"Над стадіоном "Донбас-Арена" спрацювали сили ППО. Імовірно частини збитої ракети впали на стадіон і прилеглу територію", - також написав Кулемзін.

Крім того, повідомляється про потужний обстріл Куйбишевського району.

"Унаслідок обстрілу Куйбишевського району по вул. Степовій отримав поранення чоловік 1961 року народження. Доставлений до лікарні Калініна", - повідомив так званий "мер".

Унаслідок обстрілу мікрорайону Першої Площадки у Куйбишевському районі пошкоджено будівлю дитячого садка №364, а також низку багатоповерхових будинків.

Також Кулемзін повідомив, що внаслідок обстрілу Куйбишевського району знеструмлено ПС "Смолянка". Частково без напруги залишаються кілька районів міста.

"Без напруги залишилося 669 трансформаторних підстанцій, 92 200 побутових абонентів у Київському, Ворошиловському, Куйбишевському та Ленінському районах...", - повідомив коллабрант.

Також знеструмлено 2 вуглевидобувні підприємства: шахта ім.Засядька та ім.Горького. За попередньою інформацією, у гірничих виробках у цей момент перебувало 86 осіб: 84 гірники на шахті "Засядько" і 2 - на шахті "Горького", що працює в режимі водовідливу.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті