Донеччина пережила понад 2000 ворожих ударів за добу: 8 мешканців поранено, пошкоджено 21 цивільний об’єкт

Донеччина пережила понад 2000 ворожих ударів за добу: 8 мешканців поранено, пошкоджено 21 цивільний об’єкт. Про це 30 травня у Телеграм повідомляє поліція регіону.

"Поліцейські зафіксували 2103 обстріли. Російські війська скинули на житлові квартали 6 авіабомб, били артилерією. Ворог атакував 9 населених пунктів: міста Гірник, Курахове, Лиман, Сіверськ, Торецьк, села Водяне Друге, Дружба, Неліпівка, Острівське. Пошкоджено 21 цивільний об’єкт – 16 житлових будинків, лікарню, храм, заклад освіти, відділення служби експрес-доставки, адмінбудівлю. По Лиману росія за 15 хвилин завдала п’ять авіаударів – ракетою (бомбою) «Гром-E1» та чотирма авіабомбами УМПБ Д-30 СМ. Поранено 8 цивільних осіб. Руйнувань зазнали три багатоквартирних будинки, медзаклад, релігійна споруда, будівля служби експрес-доставки", - йдеться у повідомленні.

"Керовану бомбу КАБ-250 окупанти скинули на Неліпівку – пошкоджено 6 приватних осель. Внаслідок артилерійських обстрілів у Гірнику постраждали три багатоквартирних будинки, в Сіверську – приватний будинок, адмінбудівля, заклад освіти", - констатували у поліції. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті