Донеччина отримала інструментальне обладнання й авто з Німеччини

"Донеччина отримала чергову партію інструментального обладнання та автомобіль для комунального підприємства "Автотранспортне підприємство" від Федерального агентства з технічної допомоги Німеччини. Обладнання дозволить покращити оперативність роботи підприємства, в тому числі з питань облаштування доріг в регіоні. Крім того, отриманий автомобіль також буде задіяний у евакуаційних заходах та доставці гуманітарних вантажів", - повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 22 березня.  

За його словами, протягом року Федеральним агентством з технічної допомоги Німеччини вже було надано комунальним підприємствам та громадам області 30 одиниць  автомобільної вантажної техніки, 17 генераторів потужністю понад 100 кВт та багато іншого обладнання. Загальна вартість доставленої допомоги вже сягнула понад 2,9 мільйонів євро. 

"Отримане обладнання вже задіяне для вирішення повсякденних житлово-комунальних проблем та ліквідації наслідків ворожих обстрілів", - йдеться в повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що Краматорська станція переливання крові, яка рятує пацієнтів усієї Донеччини, шукає донорів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті