До України з Чехії вирушають 15 комплексів ППО Viktor, кошти на які зібрали чеські волонтери

З Чехії до України вирушають 15 комплексів протиповітряної оборони Viktor, кошти на які зібрали чеські волонтери в рамках ініціативи "Подарунок для Путіна". Про це з посиланням на чеських волонтерів повідомив Телеграм-канал "RFI Українською" 30 березня.

"Йдеться про чеські системи ППО MR-2 "Віктор" (англ. Viktor), які профінансували спільнокоштом. Про це повідомляє ініціатива "Подарунок для Путіна" (чаською "Dárek pro Putina"), – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що чеська ініціатива "Dárek pro Putina" відправляє 15 комплексів протидії безпілотникам MR-2 Viktor від Excalibur Army (чеської компанії з виробництва зброї. – "ОстроВ") в Україну.

Підкреслюється, що на зброю громадськість пожертвувала 3,75 мільйона євро на громадському зборі.

Раніше повідомлялось, що в Чехії з квітня розпочнеться третій цикл підготовки українських військових.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті