До України з Чехії вирушають 15 комплексів ППО Viktor, кошти на які зібрали чеські волонтери

З Чехії до України вирушають 15 комплексів протиповітряної оборони Viktor, кошти на які зібрали чеські волонтери в рамках ініціативи "Подарунок для Путіна". Про це з посиланням на чеських волонтерів повідомив Телеграм-канал "RFI Українською" 30 березня.

"Йдеться про чеські системи ППО MR-2 "Віктор" (англ. Viktor), які профінансували спільнокоштом. Про це повідомляє ініціатива "Подарунок для Путіна" (чаською "Dárek pro Putina"), – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що чеська ініціатива "Dárek pro Putina" відправляє 15 комплексів протидії безпілотникам MR-2 Viktor від Excalibur Army (чеської компанії з виробництва зброї. – "ОстроВ") в Україну.

Підкреслюється, що на зброю громадськість пожертвувала 3,75 мільйона євро на громадському зборі.

Раніше повідомлялось, що в Чехії з квітня розпочнеться третій цикл підготовки українських військових.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті