До України прибула Генеральна секретарка Ради Європи

Генеральна секретарка Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич прибула до України із офіційним візитом. Про це повідомляє перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на своїй сторінці у Twitter

"Раді вітати Генеральну секретарку Ради Європи Марію Пейчинович Бурич у Києві. Подякувала за ініціативу Ради Європи створити Реєстр збитків, завданих російською агресією. Ми обговорили подальші кроки, необхідні для відновлення справедливості та притягнення російських військових злочинців до відповідальності", - розповіла Джапарова.

 
Як повідомлялося раніше, МЗС Чехії виступило за реформування Радбезу ООН

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті