Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Фінляндія приєдналася до угоди для запуску Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України", - повідомив 23 квітня з посиланням на очільника МЗС Андрія Сибігу повідомляє МЗС України.
Він зазначив, зщо Фінляндія стала 21-ю державою, яка офіційно долучилася до Трибуналу.
"Очікуємо, що ця кількість і надалі зростатиме.Запрошуються всі держави, не лише європейські. Частина світу не має значення, коли йдеться про універсальну цінність поваги до міжнародного права та необхідність забезпечення справедливості. Угоду буде винесено на голосування за кілька тижнів у Кишиневі, Молдова, на засіданні Комітету міністрів Ради Європи. Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України є історичною ініціативою. Долучайтеся до втілення її в життя», — вказав міністр.
Як повідомлялося, Польща та Ісландія приєднались до угоди про запуск Спецтрибуналу щодо злочинів агресії РФ проти України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту