До шпиталю в будівлі сільської школи Сватівського району Луганщини за день доставили 20 вантажівок 300-х окупантів

Окупантам знадобилось 20 вантажівок, щоб доправити поранених до шпиталю, облаштованого при школі в одному з сіл Сватівського району на Луганщині, лише за добу 3 червня. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 5 червня.

"Продовжуючи збройну агресію, російські окупаційні війська щоденно зазнають втрат, – сказано в повідомленні. – Лише 3 червня до будівлі школи, переобладнаної під польовий шпиталь загарбників, у одному з населених пунктів Сватівського району Луганської області, було доправлено двадцятьма вантажівками поранених окупантів".

Підкреслюється, що на зазначеному об’єкті лікування вже проходять близько двох сотень рашистів.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині в селі Містки Сватівського району окупанти перетворили місцеву школу у військовий шпиталь.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті