До рекрутингових центрів Міноборони звернулися понад 7 тисяч осіб

За 4 місяці роботи до рекрутингових центрів Міністерства оборони України звернулися понад 7 тисяч осіб. Про це повідомив уповноважений оборонного відомства з питань рекрутингу Олексій Бежевець, - пише  АрміяІнформ.

Нині в Україні працюють 25 центрів МОУ в 23 населених пунктах.

«Систему рекрутингу в Україні розгортають з лютого. До центрів уже звернулося понад сім тисяч людей, 10 відсотків з них жінки», — йдеться в повідомленні.

У центрах людей консультують, організовують співбесіди з рекрутерами військових частин і супроводжують на всіх етапах вступу на службу. У них працюють лише цивільні. Їхнє завдання — підібрати військову професію відповідно до вмінь та навичок людини.

«Ми не просто консультуємо людей, пояснюємо їм, які є вакансії, а й контактуємо з військовими частинами. Ми допомагаємо людям потрапити у вибрану частину після оформлення і проходження базової загальновійськової підготовки. Яку частину не спитай, потрібні усі вакансії, які є», — зазначив уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Якщо клієнта все влаштовує, його направляють на співбесіду у військову частину. Він може сам обрати підрозділ, бригаду і ту військову посаду, яку бажає з урахуванням його вікових можливостей і освіти.

Як повідомлялося, у Житомирі відкрили рекрутинговий центр української армії.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті