До призначення нового глави Донеччини виконувати його обов'язки буде Ігор Мороз

Тимчасово виконуючим обов’язки голови Донецької обласної військової адміністрації став Ігор Мороз – перший заступник колишнього голови Донеччини Павла Кириленко. Про це стало відомо з брифінгу Донецької ОВА.

Ігор Мороз буде виконувати обов’язки керівника області до призначення Президентом нового начальника обласної військової адміністрації. 

Як швидко це може відбутися та хто може посісти цю посаду, тимчасовий очільник області не коментує, бо каже, що не причетний до процесу прийняття рішення. 

За словами Мороза, він не збирається проводити різку зміну кадрової політики, в адміністрації не очікуються звільнення чи призначення керівників/заступників департаментів.

"Головним завданням для обласної влади я бачу забезпечення безпеки мешканців та надання їм всього переліку послуг: медичних, соціальних, адміністративних та комунальних", - сказав він. 

Як повідомлялося, 5 вересня президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Павла Кириленка з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті