До Москви прибув спецпосланець президента США Стів Віткофф

Літак спецпосланця президента США Дональда Трампа Стівена Віткоффа вранці 6 серпня приземлився в московському аеропорту «Внуково», повідомляє Телеграм-канал «DW Главное» з посиланням на росЗМІ.

Вітковфа зустрів уповноважений Путіна - глава Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв.

«Віткофф повинен провести переговори з російським керівництвом за два дні до закінчення терміну, який президент США Дональд Трамп дав російському колезі Володимиру Путіну на кроки щодо завершення війни в Україні. Раніше Трамп повідомляв, що Віткоффа "запросили на зустріч" в РФ», - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, якщо Путін не погодиться на припинення вогню, США введуть суворі санкції проти Росії та країн, які ведуть з нею бізнес.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
06.08.2025
09:00

«Не можна виключати домовленостей за якимись іншими напрямками». Російські ЗМІ про Україну

«На жаль, раз за разом сподівання оберталися розчаруваннями, а позитивний політико-психологічний ефект від багатообіцяючих місій Віткоффа незмінно виявлявся більш ніж ефемерним, швидко розвіюючись у морозному повітрі поточних геополітичних реалій»
Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Всі статті