До Мінська, де з офіційним візитом перебуває Путін, прилетів літак Януковича

До Білорусі, де з офіційним дводенним візитом перебуває російський диктатор Путін, прилетів літак колишнього президента-втікача Віктора Януковича. Про це повідомив ТГК «Беларускі Гаюн» 24 травня.

«О 12:50 в аеропорту Гомель приземлився літак Віктора Януковича Dassault Falcon 900C (RA-09617). Востаннє Янукович був у Білорусі в березні 2022 року", - пише паблік.

Нагадаємо, що Путін прибув до білоруської столиці напередодні ввечері. В аеропорту, де його зустрів Лукашенко в присутності ЗМІ, він заявив, що на переговорному порядку денному - безпекові питання, включно з темою навчань із застосування нестратегічної ядерної зброї.

 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті