До Маріуполя прибув "гуманітарний конвой" з прапорами Вірменії та Дагестану – Андрющенко

У Маріуполі помітили автомобілі "гуманітарної місії" із прапорами Вірменії та Дагестану. Про це 19 березня у Telegram заявив радник міського голови Петро Андрющенко.

"У бік Ілліча зафіксовано колону з чотирьох тентованих вантажівок із прапорами Вірменії, Дагестану з написом "Гуманітарна місія", - заявив він.

За його словами, автомобіль їхав у супроводі конвою легкових машин із проблисковими маяками та прапорами "народного фронту" – політико-терористичної організації бойовиків ДНР. За словами Андрющенка, найближчим часом варто чекати на візит "топ-мразот до Маріуполя по слідах царя".

Нагадаємо, раніше в Міноборони пояснили, чому путін прокрався до Маріуполя вночі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті