До Києва прибув спецпосланець Папи Римського, щоб "уважно вислухати Україну"

Кардинал Маттео Дзуппі, призначений Папою Франциском, перебуває з офіційним візитом в українській столиці - у Києві він пробуде до завтрашнього дня. Про це повідомляє Телеграм-канал BILD на русском.

Зазначається, що головна мета візиту, як заявляють у Ватикані, - "уважно вислухати Україну з приводу можливостей досягнення справедливого миру". Крім цього, Папа Римський хоче підтримати різні "жести гуманності", які допоможуть знизити напруженість. 

Папа Римський неодноразово закликав до мирного вирішення "конфлікту в Україні", водночас Ватикан неодноразово пропонував себе як посередника в переговорах між двома країнами. 

Раніше католицький портал Il sismografo, який висвітлює діяльність Ватикану, писав, що Папа Римський має намір відправити своїх посланців не тільки до Києва, а й до Москви

Матео Дзуппі - один із близьких до понтифіка італійських кардиналів. Він за рішенням Папи Франциска очолив комісію з мирного врегулювання "конфлікту в Україні" на початку травня.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті