До "Гвардії наступу" вже подали понад 27 тисяч заяв

Міністерство внутрішніх справ  отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до "Гвардії наступу". Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Головне на першому етапі добору — це вмотивованість. Ми визначаємо наскільки людина мотивована, готова, хоче вчитися, якщо не має військового досвіду й чи має основну мету — звільнення України від загарбників»" — повідомила речниця міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева.

За її словами, загалом зареєстровано понад 27 тисяч звернень щодо укомплектування бригад "Гвардії наступу". Більш як 12 тисяч з них - це консультації у ЦНАПах та за телефоном "гарячої лінії". Добровольці ж подали майже 15 тисяч заявок на вступ до штурмових бригад МВС.

Вона також повідомила, що вже понад 800 осіб пройшли військово-лікарську комісію.

"Формування восьми бригад має проводитися до 1 квітня, однак ми бачимо, що є зацікавленість із боку добровольців. Відтак можемо прогнозувати, що буде й подальше формування штурмових бригад", — додала речниця очільника МВС.

Доєднатися до "Гвардії наступу" можна, подавши анкету на сайті або ж через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси центрів розміщені на сайті "Гвардії наступу". Також існує спеціальна гаряча лінія: 080 010 00 20. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які існують для військовослужбовців та поліцейських.

Як повідомлялося раніше, виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував формування штурмових бригад "Гвардія наступу".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті