До "Гвардії наступу" вже подали понад 20 тисяч заявок

Уже понад 20 тисяч людей подали заявки на вступ до штурмових бригад "Гвардії наступу". Про це в етері телемарафону заявив речник Національної гвардії Руслан Музичук 11 лютого.

Він розповів, що найбільше охочих подали заявки через сайт — таких уже 14 тисяч. Серед них 7,5 тисячі хочуть приєднатися до підрозділів Національної гвардії.

Наступним етапом підготовки "Гвардії наступу" буде обробка заявок. Потім відібраним кандидатам доведеться зібрати необхідні документи, пройти психологічне тестування та медичну комісію.

Музичук пояснює, що всі ці етапи необхідні, оскільки йдеться про формування саме штурмових бригад.

"Туди мають потрапити кандидати з високою мотивацією, вони повинні відповідати й іншим вимогам для формування таких підрозділів", — зазначив речник.

Доєднатися до "Гвардії наступу" можна, подавши анкету на сайті або ж через визначені Центри надання адміністративних послуг. Адреси центрів розміщені на сайті "Гвардії наступу". Також існує спеціальна гаряча лінія: 080 010 00 20. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які існують для військовослужбовців та поліцейських.

Як повідомлялося раніше, виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ України Ігор Клименко анонсував формування штурмових бригад "Гвардія наступу". 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті