До Білорусі з РФ прибула партія ОТРК "Іскандер-М"

Ешелон із щонайменше 10 одиницями ОТРК "Іскандер-М" прибув на станцію Осиповичі (Могильовська обл.) з Капустиного Яру Астраханської області РФ. Про це повідомляє у Телеграм моніторингова група "Беларускі Гаюн" 30 серпня. 

За інформацією моніторингової групи, у Капустиному Яру розташований однойменний ракетний полігон - 4-й державний центральний міжвидовий полігон РФ. Повідомляється, що ОТРК "Іскандер-М" уже надійшли на озброєння ЗС РБ, і цей ешелон з "Іскандерами" є не останнім, що прибуде до Білорусі. 

Нагадаємо, із середини травня 2023 року зі станцій БЗ до Капустиного Яру вирушали ешелони з порожніми платформами і вантажними вагонами. 

Наприклад, 15 і 17 червня зі ст. Орша-Східна до Капустиного Яру було відправлено 87 порожніх вагонів, а відправником було вказано міністерство оборони Республіки Білорусь. 

Як повідомлялося, у Білорусі за 245 км від кордону України на бойове чергування заступив дивізіон ЗРК С-400. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті