До 8 років ув'язнення засуджено колаборанта - колишнього чиновника Новопсковської селищної ради

До 8 років колонії заочно засуджено чиновника-колаборанта з Новопскова Луганської області. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у м. Сєвєродонецьк facebook 19 липня.

"За матеріалами Служби безпеки України судовий вирок заочно отримав ще один чиновник-зрадник, який очолив структурний підрозділ окупаційної адміністрації на Луганщині. Встановлено, що колишній керуючий справами Новопсковської селищної ради відмовився від евакуації і з перших днів окупації території громади пішов на співпрацю з ворогом. Загарбники призначили його "начальником відділу з питань державної служби та кадрів адміністрації Новопсковського району ЛНР", - сказано в повідомленні. 

На чиновника, зокрема, було покладено завдання підбору нових колаборантів для роботи в незаконному органі влади. Він брав активну участь у заходах на підтримку рішень рашистської "влади", засіданнях, тренінгах, підготовці матеріалів для пропагандистських ЗМІ. 

"Його засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Строк відбування покарання рахуватиметься з дати затримання фігуранта", - йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що до 9,5 років тюрми засуджено ексчиновницю з Луганщини, яка отримала "керівну посаду" в Новоайдарі і медаль від рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті