До 50 осіб пораненими і вбитими в бригаді за добу : агент «Атеш» розповів про втрати росіян на Покровському напрямку

Втрати російської армії на Покровському напрямку дуже великі - до 50 осіб пораненими і вбитими за добу на одну бригаду. Про це з посиланням на свого агента пише військовий рух українців і кримських татар «Атеш» у Телеграм 11 жовтня.

«Агент «Атеш» з числа військовослужбовців 30-ї ОМСБР повідомив про катастрофічні втрати на Покровському напрямку. Щодня бригади ставлять нові «рекорди» - тільки за добу в їхній бригаді до 50 осіб пораненими і вбитими. Лікарні та госпіталі переповнені, цивільних терміново виписують, щоб звільнити місця для поранених окупантів», - ідеться в повідомленні.

Інформацію підтвердив агент із числа медперсоналу однієї з лікарень Макіївки, зазначивши, що окупаційна влада продовжує ігнорувати потреби мирних жителів заради порятунку своїх солдатів. 

«Українців виганяють із лікарень, щоб госпіталізувати російських військових», - сказано також у повідомленні “Атеш”.

Раніше повідомлялося, що найгарячішим є Покровський напрямок: за підтримки авіації окупанти 15 разів за добу спробували потіснити ЗСУ із займаних позицій.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті