Дніпропетровщина зазнала за день майже 10 ворожих атак: пошкоджено будинки, ЛЕП і газогони

Майже 10 ворожих атак зазнала Дніпропетровська область з боку російських окупантів, які масовано обстрілювали Нікополь, Покровську та Марганецьку громади протягом 30 листопада. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак у Телеграмі.

"Ворог обстрілював район з артилерії, цілив дронами-камікадзе і скидав боєприпаси з БпЛА. Під удар потрапили Нікополь, Покровська сільська та Марганецька громади", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок атак пошкоджено дев’ять приватних будинків та один багатоквартирний. Також постраждали три господарські споруди й авто. Зачепило лінії електропередач і газогони. 

Як повідомлялося, 28 листопада Нікопольщина пережила за день з десяток російських атак, в результаті яких постраждали багатоповерхівки, приватні оселі та автівки.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті