Війська РФ вночі обстріляли з важкої артилерії Нікополь та ще три громади на Дніпропетровщині

Війська РФ вночі обстріляли з важкої артилерії Нікополь та ще три громади на Дніпропетровщині. Про це в Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“Про ситуацію за ніч. Чотири рази ворог бив по Нікопольщині. Цілив з важкої артилерії по районному центру, Червоногригорівській, Покровській та Мирівській громадах. Минулося без загиблих та постраждалих. Втім, є руйнування”, - зазначив він.

Лисак уточнив, що пошкоджені п’ять приватних будинків та чотири господарські споруди. А ще – газопровід та лінії електропередач.

“У решті районів Дніпропетровщини було спокійно – без обстрілів. Нині у області – повітряна тривога. Залишайтеся у безпеці!”, - додав він.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті