Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Зовнішньополітичні заяви заступника голови Радбезу Росії Дмитра Медведєва не відображають офіційну позицію керівництва країни. Про це повідомив посол РФ у Великій Британії Андрій Келін в інтерв'ю «Бі-бі-сі».
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Журналіст запитав у дипломата, що він думає з приводу ядерних погроз Медведєва Лондону, Парижу і Берліну.
«Тільки три людини мають право офіційно говорити від імені нашої країни: це президент, глава і прес-секретар МЗС», - відповів Келін.
Він запропонував сприймати висловлювання заступника голови Радбезу з міжнародного порядку денного, зазвичай зроблені в образливому тоні, як особисту думку. «Медведєв говорить те, що думає насправді. Але він думає це як приватна особа. Він не говорить це як офіційна особа», - пояснив посол.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту