Для транспортування зерна з України Румунія побудує понтонний міст

Румунія побудує понтонний міст через Прут для транспортування зерна з України. Про це повідомив державний секретар румунського міністерства транспорту Ірінел Скріостяну, пише видання "Gospodarka Morska" 1 березня.

"Уряд Румунії у співпраці з владою Молдови збудує понтонний міст через прикордонну річку Прут, щоб покращити транспортування вантажів з країни, в основному зерна", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що нову понтонну переправу планують побудувати на тому місці, де до 1944 року стояв зруйнований потім військами радянської Червоної Армії міст між селом Бумбата (Румунія) та м. Леова (Молдова). Міст використовуватимуть для руху і легкового, і вантажного транспорту.

"Останніми місяцями уряди Румунії та Молдови оголосили про низку логістичних проєктів для поліпшення транспортування товарів з України, особливо зерна. Через російське вторгнення в Україну румунський порт Констанца має важливе значення для відвантаження зерна з цієї країни через Чорне море", – пише "Gospodarka Morska".

Раніше повідомлялось, що Румунія призупинить роботу російського центру культури та науки, який займався спотворенням реальності та історичної правди.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті