Дівчина, яка постраждала внаслідок обстрілу Херсона минулого тижня, померла від поранень

Дівчина-підліток, яка постраждала внаслідок обстрілу Херсона минулого тижня, померла від поранень. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін 9 серпня.

За його словами, 16-річна Влада Веремеєнко померла в лікарні.

«Дівчина отримала численні поранення. Протягом десяти днів медики боролися за її життя. Але травми виявилися надто тяжкими», – заявив він.За його словами, Влада Веремеєнко і її бабуся потрапили під обстріл Херсона 31 липня.

Тоді внаслідок обстрілу Херсона поранення отримали 17 цивільних, троє людей загинули. Всього в області постраждали 18 людей.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті