Діти з Луганщини прибули на відпочинок до Литви

Діти із Сєвєродонецька прибули на відпочинок до Литовської Республіки. Про це повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм.

"18 учнів гімназії №14 міста Сєвєродонецьк у рамках проєкту «Українські діти» вирушили до табору відпочинку та зміцнення здоров'я, роботу якого організовує гімназія Бутримоню Алітуського району Литовської Республіки", - повідомив Лисогор.

Він зазначив, що відпочинок дітей із Сєвєродонецької громади відбувається за сприяння почесного консула Литовської Республіки в Луганській області Робертаса Габуласа за проєктом-обміном між освітніми закладами двох країн.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті