Діти з Дніпропетровщини відправились у туристичну подорож до Італії

За сприяння Мінреінтеграції 42 дитини-сироти й позбавлені батьківського піклування разом із 27 вихователями відправилися в туристичну подорож до Італії.  Про це повідомляє Мніреінреграції.

Це діти віком від 7 до 18 років з Нікопольського і Криворізького районів Дніпропетровської області.   Поїздка стала можливою завдяки запрошенню Апостольської Нунціатури в Україні, за підтримки Благодійної організації Карітас Італія. Її організовано Мінреінтеграції, Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією, Службою у справах дітей та Управлінням зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської області.   

Подорож триватиме до 26 серпня. Протягом двох тижнів діти ходитимуть у туристичні походи, відвідуватимуть історичні пам’ятки та долучаться до багатьох інших цікавих розваг.  

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті