Діти полонених, загиблих і зниклих безвісти з Луганщини можуть оздоровитись у Карпатах (контакт)

Завдяки співпраці Міловської громади з громадською організацією "Мрія дітей України" діти полонених, загиблих і зниклих безвісти з Луганщини можуть оздоровитись у Карпатах цього літа. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 11 червня.

"У таборі Карпат можна оздоровити дітей, чиї батьки-військовослужбовці загинули, потрапили у полон чи зникли безвісти. Це стало можливим завдяки співпраці Міловської громади з громадською організацією "Мрія дітей України". Діти з Міловщини вже розпочали відпочинок в рамках Меморандуму", - сказано в повідомленні. 

зазначається, що в таборі відпочинку "ILLARA CAMP" оздоровлюються діти військових, які загинули в період проходження служби, зникли безвісти або перебувають у полоні.

"Хлопці та дівчата проживають у номерах по 4-5-6 осіб. Кожна кімната оснащена односпальними ліжками, є санвузол і душ з холодною та гарячою водою. Харчування у форматі "шведського столу". На території готелю створені сучасні умови для активного відпочинку. Кожен може пограти у футбол та волейбол, поплавати у закритому басейні з підігрівом, взяти участь в креативних квестах, а також просто насолодитися кліматом Карпат, гуляючи поблизу озера та насолоджуючись красою навколишньої природи", - йдеться також у повідомленні.

Детальнішу інформацію щодо відпочинку дітей можна дізнатись за номером +38-063-278-69-34.

Раніше повідомлялось, що діти-переселенці з Сєвєродонецького району відпочинуть на Закарпатті та Івано-Франківщині. На це виділено 12 млн грн з бюджету громад.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті