Дістала "немита росія"? Медведчук хоче повернути українське громадянство

Колишній депутат від забороненої ОПЗЖ і кум путіна Віктор Медведчук, обвинувачений в Україні у державній зраді, який мешкає в Москві, намагається повернути українське громадянство і депутатський мандат, а також скасувати введені проти нього санкції. Про це пише hromadske та росЗМІ.

Зазначається, що у росії Медведчук створив «політичний рух» «Другая Украина», учасники якого повторюють або доповнюють меседжі російської пропаганди.

"У публічному полі Медведчук звинувачує Україну в небажанні завершити війну — мовляв, це українська влада «нескінченну кількість разів заявляє, що ніякий мир їй не потрібен — а тільки більше зброї та грошей». Попри це він хоче знову опинитися в Україні, і прямо зараз в українських судах вимагає повернути йому громадянство й депутатський мандат, а також зняти санкції, накладені РНБО", - пише hromadske.

Наразі Медведчук судиться з президентом України Володимиром Зеленським, Верховною радою, Службою безпеки України (СБУ) і Радою національної безпеки і оборони (РНБО).

У російських мережах з цього приводу пишуть: "Незручно вийшло. Медведчука нишком міняли на високопоставлених "нацистів", а він таким невдячним виявився - дорогий йому мандат і українське громадянство".

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті