Дістала "немита росія"? Медведчук хоче повернути українське громадянство

Колишній депутат від забороненої ОПЗЖ і кум путіна Віктор Медведчук, обвинувачений в Україні у державній зраді, який мешкає в Москві, намагається повернути українське громадянство і депутатський мандат, а також скасувати введені проти нього санкції. Про це пише hromadske та росЗМІ.

Зазначається, що у росії Медведчук створив «політичний рух» «Другая Украина», учасники якого повторюють або доповнюють меседжі російської пропаганди.

"У публічному полі Медведчук звинувачує Україну в небажанні завершити війну — мовляв, це українська влада «нескінченну кількість разів заявляє, що ніякий мир їй не потрібен — а тільки більше зброї та грошей». Попри це він хоче знову опинитися в Україні, і прямо зараз в українських судах вимагає повернути йому громадянство й депутатський мандат, а також зняти санкції, накладені РНБО", - пише hromadske.

Наразі Медведчук судиться з президентом України Володимиром Зеленським, Верховною радою, Службою безпеки України (СБУ) і Радою національної безпеки і оборони (РНБО).

У російських мережах з цього приводу пишуть: "Незручно вийшло. Медведчука нишком міняли на високопоставлених "нацистів", а він таким невдячним виявився - дорогий йому мандат і українське громадянство".

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті