Діда понесло. На тлі утилізації війною в Україні 170 тисяч росіян путін заявив про зниження смертності в РФ

Президент росії володимир путін заявив про зниження смертності в РФ на тлі утилізації в Україні 170 тисяч росіян. Відповідна заява була зроблена 29 березня під час виступу перед членами уряду країни-агресора.

«За даними Росстату, тривалість життя в Росії зросла на 2.7% за рік. Нині вона становить 72,8 року. Продовжує знижуватись смертність», - сказав путін.

Раніше Генеральний штаб ЗСУ повідомляв про знищення в Україні вже понад 170 тисяч росіян, які прийшли вбивати українців.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті