Дежа вю. ФСБ заявила, що бойовики з Центральної Азії хотіли влаштувати теракт у "ДНР", а потім виїхати... в Україну

ФСБ заявила про запобігання теракту на військовому об'єкті в окупованому Донецьку. Про це йдеться в повідомленні російської спецслужби.

Зазначається, що до групи, яка планувала теракт, входили 6 громадян однієї з держав Центральної Азії.

Традиційно бездоказово чекісти заявили, що "координація діяльності терористичної групи здійснювалася з території України". 

За вже звичною методичкою було заявлено, що бойовики "після скоєння злочину... планували виїхати до Туреччини, звідки мали намір переправитися на Україну".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті