Дев'ять російських льотчиків загинули сьогодні внаслідок знищення двох гвинтокрилів і двох бойових літаків

Дев'ять російських льотчиків загинули сьогодні внаслідок знищення 2 гвинтокрилів і двох бойових літаків. Про це пишуть російські ЗМІ.

Як повідомлялося раніше в суботу в Брянській області зазнали аварії два гвинтокрили Мі-8 і два літаки - Су-34 і Су-35. Усі члени екіпажу цих бортів загинули.

У повідомленнях зазначається, що загинули шість льотчиків у збитих вертольотах, а також два пілоти винищувача-бомбардувальника Су-34 і пілот винищувача Су-35.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті