Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
У РФ сьогодні в ніч проти 24 липня дрони масштабно атакували підприємство «Лукойл-Югнафтопродукт Сочинська нафтобаза» у Краснодарському краї.
За словами місцевих мешканців, це одна з найсерйозніших атак на Сочі за весь час. Очевидці розповіли телеграм-каналу SHOT, що чули від 15 до 20 потужних вибухів у місті, а в небі бачили яскраві спалахи. Через масовану атаку мешканців евакуювали в підземні паркування, - пише тг-канал Mash.
В оперштабі Краснодарського краю повідомили про падіння уламків БПЛА на Авіаційній вулиці в Адлерському районі Сочі. Загинули дві жінки.
"Уламки дрону потрапили і територію нафтобази. В результаті атаки постраждали 11 людей, четверо госпіталізовані, включаючи співробітника ДПС, якого доправлять санавіацією до крайової лікарні", - написав місцевий губернатор Кондратьєв.
Також розпаблік пишуть, що на виліт в аеропорту Сочі затримано близько 60 рейсів. Крім того, близько 800 пасажирів, які планували летіти до Сочі, застрягли в сибірських аеропортах.
Міністерство оборони повідомило, що з 20:40 середи до 01:40 четверга чергові кошти ППО знищили 39 українських дронів: 21 над акваторією Чорного моря, 11 над Азовським морем, ще сім — у Краснодарському краї.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту