Десять українських військових пройшли у Нідерландах навчання з обслуговування винищувачів F-16

Десять українських військових пройшли у Нідерландах навчання з обслуговування винищувачів F-16. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міноборони Нідерландів.

Згідно з повідомленням, українці навчилися обслуговувати всі важливі для льотчика-винищувача деталі, зокрема шоломи, кисневі системи та парашути на борту.

Навчання також включало складання та перевірку рятувального комплекту. Це дозволяє пілоту вижити протягом кількох днів після вимушеної посадки. 

"Навчання готує слухачів до всіх можливих ризиків, пов'язаних з місією F-16. Зрештою, це також забезпечить кращий захист українських пілотів", - йдеться в повідомленні.

Програма занять складена за кластером "Техніка безпеки польотів". "Пілоти F16 фактично віддають свої життя до рук військових, які обслуговують літак. У момент зльоту вони знають, що можуть покластися на знання та навички цих людей і що літак гаразд", - зазначають у Міноборони Нідерландів.

Нідерланди погодилися надати Україні щонайменше 24 літаки F-16. Нідерланди також є одним із ініціаторів створення Європейського навчального центру F-16 (EFTC) у Румунії. Наразі EFTC надано 11 літаків F-16.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті