Десантники 25-ї Січеславської бригади показали, як після одного бою поповнили обмінний фонд трьома окупантами

Українські десантники показали, як поповнили обмінний фонд трьома окупантами 4 травня. Відповідне відео розмістила 25-та окрема повітрянодесантна Січеславська бригада у своєму Телеграм-каналі 6 травня. "Результат позавчорашньої взаємодії бійців 2 батальйону 25 бригади та 19 окремого, – сказано в повідомленні. – Три таких чучундри було полонено. Підуть в обмінний фонд".

Раніше було опубліковано відео, що демонструє знищення українськими десантниками ворожого КамАЗу з особовим складом та мінометного розрахунку.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті