Держсекретар США назвав імʼя нового спецпредставника з відбудови України

Повноваження спецспредставниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер, яка йде з посади, перейдуть до заступника держсекретаря з управління та ресурсів Річарда Верми. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен в офіційному коментарі щодо завершення повноважень Пенні Пріцкер, - повідомляє "Європейська правда".

Блінкен зазначив, що перебування Пріцкер на посаді обмежене правилами однорічним терміном, але розпочата нею робота продовжиться.

"Заступник держсекретаря з управління та ресурсів Річард Верма продовжить виконувати її роботу у рамках зусиль США з підтримки економічного відновлення України", – повідомив він. 

Блінкен відзначив активну роботу Пенні Пріцкер за рік на цій посаді та нагадав, що вона шість разів приїздила до Києва. 

Серед досягнень посадовиці держсеркетар зазначив 9 млрд доларів на економічну допомогу Україні в останньому пакеті фінансування, ухваленому США, її роль у запуску консультативної дорадчої групи при платформі координації донорів України за участі G7, підтримку економічних реформ в Україні, що мали сприяти інвестиціям приватного сектору.

Також Блінкен згадав запуск оборонної промислової бази "Deal Team" задля сприяння спільним проєктам українського та американського оборонпрому; роботу з компаніями приватного сектору задля появи на ринку опцій страхування від пов’язаних з війною ризиків. 

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті