Держприкордонслужба: Чутки щодо збільшення кількості чоловіків, що виїжджають з України, не відповідають дійсності

Чутки щодо збільшення кількості чоловіків, які перетинають український кордон на виїзд, не відповідають дійсності. Про це Держприкордонслужба України повідомляє у Телеграм 18 травня.

"Протягом останніх днів спостерігається збільшення руху осіб та транспорту через пункти пропуску на кордоні з Польщею. На виїзд з України три дні поспіль накопичувались черги з транспортних засобів. Сьогодні накопичення з легковиків зафіксовано в «Устилузі», та незначне перед пунктом пропуску «Угринів». На решті напрямків черги відсутні в обох напрямках", - йдеться у повідомленні.

"Варто зазначити, що інформація, яку поширили медіа щодо збільшення кількості чоловіків, які перетинають кордон, не відповідає дійсності. Кількість пропущених чоловіків на законних підставах та чоловіків призовного віку, яких не пропустили з різних причин, в умовах збільшення пасажиропотоку не зросла", - підкреслює Держприкордонслужба.

Як повідомлялося, вже 150 тисяч українців успішно авторизувалися у застосунку Резерв+.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті